Turnusy rehabilitacyjne

Pobyty prozdrowotne - oferta dla osób w każdym wieku

Zlokalizowana w Jastrzębiej Górze Akademia Zdrowia Arkadia Lido organizuje pobyty prozdrowotne. Adresowane są zarówno do osób borykających się z różnymi schorzeniami, jak i zdrowych, które pragną poprawić swoją kondycję i zwiększyć świadomość na temat optymalnego żywienia. Arkadia Lido, jako Centrum Żywienia Optymalnego, w trakcie organizowanych pobytów prozdrowotnych, uczy między innymi jak stosować w praktyce dietę doktora Jana Kwaśniewskiego. Odpowiednio zbilansowane posiłki połączone z aktywnością ruchową i szeroką gamą zabiegów dobroczynnie wpływają na nasz organizm. Akademia Zdrowia zajmuje się leczeniem chorób wątroby, trzustki, kręgosłupa i wiele innych schorzeń.

Co daje pobyt prozdrowotny w Akademii Zdrowia?

Oferowane  zabiegi: masaże i prądy selektywne przeprowadzane są pod okiem profesjonalistów z troską o komfort i wygodę pacjenta. Wśród wielu ustępujących chorób po zastosowaniu prądów selektywnych można zaliczyć: chorobę wieńcowa, migrenowe bóle głowy i męską dolegliwość jaką jest impotencja RZS, cukrzyca, miażdżyca, nadwaga, nietrzymanie moczu i wiele innych. Żywienie optymalne powoduje dużą poprawę stanu zdrowia i pomaga w regeneracji organizmu, szczególnie w połączeniu z 14 dniową kuracją prądami selektywnymi.  

Osobom, które zdecydują się na wybór pobytu prozdrowotnego w Akademii Zdrowia Arkadia Lido, proponujemy możliwość eliminowania dolegliwości i chorób towarzyszących schorzeniom układu ruchu, astmy oskrzelowej, zapalenia trzustki, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, układu krwionośnego.