Andrzej D.,

Pani Ewo, Panie Jurku!

Mówi się, że człowiek może być twórczy tylko, kiedy jest wypoczęty. Ja też wspaniale wypoczywam w Arkadii Lido, że napisałem książkę: Człowiek, a nie człowiek - mam nadzieję, że się Państwu spodoba. Serdeczności! Andrzej D.

środa, 12, sierpień 2020

Joanna D.

''Niech wiatr wieje w Wasze żagle a statek Arkadia niech płynie przed siebie''- aforyzm chiński.

Dwa tygodnie minęły jak chwila a każdy w Arkadii życie nam umilał; Pani Ewa uśmiechem dodaje otuchy, kiedy waga zatrzyma czasami swe ruchy; Pan Jurek miłym słowem zawsze częstuje gości a Rolf się cieszy gdy dostaje kości. Nadia, Lesia no i Ania nie uznają dnia bnez śmiania. Praca wre, ogród kwitnie a bałagan szybko niknie. Kucharz rozpieszcza nas już od śniadania urodą dań i smakiem smutki przegania. Pan Krzysztof ciągle rozśmiesza gdy prąd przez nas płynie i czasem przesadza jak to zdarza się ,,dziewczynie''. Pan Staszek masuje jak płetwa delfina i żaden węzeł już barków się nie ima, gdy ręką dotknie to ból ucieka taka oto rola tego dobrego człowieka. Muska ciało, naoliwia i swym kunsztem nas zadziwia.
Niech Wam życie słodko płynie a to miejsce niech nie zginie.
Do zobaczenia za rok!
Joanna D.

czwartek, 12, lipiec 2018

Krystyna Z.

W Arkadii Lido przebywałam po raz pierwszy. Wiele pochlebnych słów o tym ośrodku słyszałam dużo wcześniej ale realia spełniły moje wszelkie oczekiwania. Przyjechałam tu wyłącznie ze względów zdrowotnych. Nastąpiła ewidentna poprawa zdrowia i samopoczucia. Piękne krajobrazy, powietrze, morze, wspaniała obsługa ośrodka zasługują na pochwałę. Jedzenie idealne pod względem zdrowotnym ale wspaniale podane i pyszne. Pokoje czyste i zadbane. Gospodarze mili i gotowi do usług. Jestem wdzięczna, że mogłam tu przebywać. Na pewno tutaj wrócę i będę polecać to miejsce. Jeszcze raz dziękuję!

Krystyna Z.

sobota, 09, czerwiec 2018

Mira S.

Szanowni Państwo, dietę optymalną stosuję ponad 10 lat. W Arkadii Lido jestem pierwszy raz. W tym wspaniałym miejscu spędziłam 3 tygodnie, w serdecznej, życzliwej i ciepłej atmosferze, którą stworzyli nam Pani Ewa i Jerzy ze swoim teamem. Uczestnictwo w profesjonalnych spotkaniach z dietetykiem pozwoliły mi na uzupełnienie i połączenie wiedzy o żywieniu optymalnym oraz wymianę doświadczeń. Dzięki wspaniałej kuchni optymalnej, indywidualnej opiece lekarskiej, fizjoterapii (prądy selektywne), masażom i porannej gimnastyce, nastąpiła znaczna poprawa mojego stanu zdrowia (syndrom Raynauda), niedokrwienie kończyn, bóle kręgosłupa, a także polepszenie mojej kondycji fizycznej i psychicznej. Dziękuję za zaangażowanie całego zespołu i niepowtarzalną atmosferę tego godnego polecenia Domu.

Do zobaczenia w przyszłym roku!
Mira S.

sobota, 14, październik 2017

Maria Fierek

 Szanowni Państwo, mój 3 tygodniowy pobyt w Arkadii Lido dobiega końca. Już teraz odczuwam pozytywne skutki kuracji dietą optymalną - spadek wagi, polepszenie zmian skórnych (łuszczyca) i ogólny napływ energii. Jedzenie tu jest najwyższej klasy - zdrowe, świeże i pięknie podane. Dziękuję za pomoc i indywidualną opiekę pani Ewie, panu Jurkowi oraz panu Stanisławowi za świetne masaże i prądy selektywne. Paniom dietetyczkom dzięki za wspaniałe wykłady a panom doktorom za dobrą opiekę lekarską. Panuje tu miła i pogodna atmosfera, pełna życzliwości! Życzę Państwu wszystkiego dobrego i siły w dalszej działalności tej pożytecznej i jedynej w swoim rodzaju oazie zdrowia i wypoczynku.

Maria Fierek z Bonn 
18.08.2017

piątek, 18, sierpień 2017

Elżbieta i Roman A.: Podziękowanie

Szanowni Państwo,
Arkadia Zdrowia Arkadia Lido w Jastrzębiej Górze pozostaje w naszej pamięci. Byliśmy tylko tydzień, ale było WSPANIALE !!! Jesteśmy pod wrażeniem miłych ludzi, profesjonalnej opieki ( pod każdym względem), bardzo smacznego jedzenia, które staramy się powtorzyć w domu, ale jakoś u Państwa było smaczniej. Słowa uznania dla Państwa kuchni. To nie banał, ale rzetelna prawda, DZIEKUJEMY WIELOKROTNIE !  Prądy selektywne pomogły i czujemy się lepiej, a byliśmy sceptyczni. Jednym słowem warto było do Państwa przyjechać.  Mamy nadzieję, że uda sią nam przyjechać w następnym roku, ale na dlużej--  najmniej dwa tygodnie.  Prosimy o przekazanie podziękowania wszystkim, całemu personelowi za uśmiech, życzliwość i ludzką dobroć, bo tak to nazywamy .    Konsultacja u dr. Kani była trafiona i jest początkiem drogi, ktorą należy dalej rzetelnie kontynuować.  Serdecznie dziękujemy. Wskazania od pani dietetyk Karoliny pozwolą dalej kontynuować sposób żywienia według zasad dr. Kwaśniewskiego. A najważniejsze, TO WSZYSTKO SKUTKUJE. Zakupy w sklepach trwają dlużej ( czytamy skład skł/na 100g), ale się opłaca, bo najcenniejsze to co mamy to właśnie ZDROWIE, a w tym Państwo nam pomogli. Mamy nadzieję, że "nauka nie pójdzie w las". Słowa uznania -jesteście wspaniali ARKADIA Lido w Jastrzebiej Gorze.   Hura, hura i tak trzymać.!   Kaszebsci strony so najpieknijsi z wszytcich stron., a Derdowskiego ulica piekno,bo tam Arkadia Lido na ni stoi i ludziska rzetelne , przyzwoite pracujo i  mieszkajo. Po Kaszebsci-  Szczesc WOM BOZE.
 
Jesteśmy pod wrażeniem i zapisujemy Państwa w naszej pamięci. Warto było i serdecznie dziękujemy.
 
Z wyrazami podziękowania
i do uzdrzeni -
 
Elzbieta i Roman A.
( pobyt od. 18 do 25.06.2016)
 

czwartek, 30, czerwiec 2016

Basia z Holandii

Przebywałam w Arkadii Lido na turnusie od 06 do 20.05.2016. Mam tylko jedno słowo na określenie mojego pobytu: WSPANIALE! Byłam tu po raz trzeci i póki czas pozwoli będę tu przyjeżdżała każdego roku w maju. Po raz pierwszy w tym roku skorzystałam z fachowych masaży wykonywanych przez pana rehabilitanta Stanisława. I znowu oświecenie: masaże należy brać seryjnie, 5 - 10 zabiegów pod rząd. W czasie masażu mogłam pytać o sprawy związane z moimi bólami tu i tam. Na wszystkie pytania uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Wyjeżdżam bardzo zadowolona. Dziękuję pani Ewo i panie Jurku!
P. S. Była też okazja do pogrania w mojego ukochanego brydża. Świat po tym turnusie jest jeszcze piękniejszy.
Basia von Zwieten z Holandii

sobota, 28, maj 2016

Elżbieta i Adam W.

Dziękuję bardzo Pani Ewuni-pierwszej osobie, z którą nawiązałam kontakt telefoniczny. Kilka razy przesuwałam termin, bo musiałam też być starościną na naszych Dożynkach Gminnych w Drezdenku. Sprawdziłam i doświadczyłam diety optymalnej i prądów selektywnych. Najważniejszym moim sukcesem jest to, że przyjechał razem ze mną mój mąż Adam, który nie wierzył w nic co czytałam na stronie Jerzego Zięby www.ukryteterapie.pl 

Dzięki Jerzemu Ziębie dowiedziałam się o doktorze Janie Kwaśniewskim i jego odkryciu diety optymalnej. Znalazłam w internecie Arkadię Lido i teraz jestem bardzo zadowolona z pobytu. Zaraziłam tą wiedzą rodzinę i klientów mojego sklepu spożywczo-przemysłowego, gdzie teraz widzę że 80% produktów, które sprzedawałam jest szkodliwych. Jestem wdzięczna Pani Ewuni i Panu Jurkowi za to, że mogłam być gościem-uczniem w ich Perle Życia Arkadii
Szczęścia, Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności 
życzą Elżbieta i Adam W. z Bagniewa woj. lubuskie
Do zobaczenia!!

poniedziałek, 21, wrzesień 2015

Irena i Kazimierz B.

Drodzy Państwo Ewo i Jerzy,

pragniemy najserdeczniej podziękować za udany pobyt w Arkadii Lido: za wspaniałą, serdeczną atmosferę, cierpliwość, życzliwość i wyrozumiałość dla nas. Chcemy podziękować całemu personelowi za wspaniałe porady i zabiegi oraz za najlepszą kuchnię - posiłki to raj dla podniebienia. Cieszymy się z możliwości poznania nowych ludzi, z którymi mogliśmy podzielić się doświadczeniami. Mieliśmy bardzo ładną pogodę i żałujemy, że przyjechaliśmy tylko na jeden tydzień. Jeden tydzień to zbyt krótki okres pobytu, mimo wszystko otrzymaliśmy dobrego ''KOPA'' do życia. Potwierdza się, że warto tu wracać. Tak trzymać!
Życzymy Państwu i personelowi dużo zdrowia i sił, wszelkiej życzliwości na każdego dnia. Miło jest spotykać te same twarze, życzliwe i uśmiechnięte. Bardzo dziękujemy za ten ciągły uśmiech i ciepło wewnętrzne, które dajecie.
Z wyrazami szacunku
Irena i Kazimierz B.  z Zielonej Góry

sobota, 05, wrzesień 2015

Grażyna Stasiulis

Szanowni Państwo,

dziękuję serdecznie za gościnność, profesjonalizm i dbanie o najwyższą jakość
ośrodka Arkadia Lido propagującego dietę optymalną dr. Jana Kwaśniewskiego.
Jako nowicjusz diety optymalnej nauczyłam się bardzo dużo dzięki wykładom lekarzy i wykwalifikowanych Pań dietetyczek. Atmosfera stworzona przez Państwa gospodarzy jest niepowtarzalna. Pobyt w Arkadii lido pozostanie w mojej pamięci aż do następnej wizyty. Na dodatek magiczny dar rąk Pana Stasia uwolnił mnie od zestresowanych mięśni. Wyjeżdżam z tego ośrodka zadowolona, pełna energi do powrotu do mojej pracy zawodowej. Jeszcze raz dziękuję.
Grażyna Stasiulis z Miami

sobota, 30, maj 2015

 

Powered by Phoca Guestbook
Szanowni Państwo!
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem: www.optymalni.pl