Mira S.

Szanowni Państwo, dietę optymalną stosuję ponad 10 lat. W Arkadii Lido jestem pierwszy raz. W tym wspaniałym miejscu spędziłam 3 tygodnie, w serdecznej, życzliwej i ciepłej atmosferze, którą stworzyli nam Pani Ewa i Jerzy ze swoim teamem. Uczestnictwo w profesjonalnych spotkaniach z dietetykiem pozwoliły mi na uzupełnienie i połączenie wiedzy o żywieniu optymalnym oraz wymianę doświadczeń. Dzięki wspaniałej kuchni optymalnej, indywidualnej opiece lekarskiej, fizjoterapii (prądy selektywne), masażom i porannej gimnastyce, nastąpiła znaczna poprawa mojego stanu zdrowia (syndrom Raynauda), niedokrwienie kończyn, bóle kręgosłupa, a także polepszenie mojej kondycji fizycznej i psychicznej. Dziękuję za zaangażowanie całego zespołu i niepowtarzalną atmosferę tego godnego polecenia Domu.

Do zobaczenia w przyszłym roku!
Mira S.

sobota, 14, październik 2017

Maria Fierek

 Szanowni Państwo, mój 3 tygodniowy pobyt w Arkadii Lido dobiega końca. Już teraz odczuwam pozytywne skutki kuracji dietą optymalną - spadek wagi, polepszenie zmian skórnych (łuszczyca) i ogólny napływ energii. Jedzenie tu jest najwyższej klasy - zdrowe, świeże i pięknie podane. Dziękuję za pomoc i indywidualną opiekę pani Ewie, panu Jurkowi oraz panu Stanisławowi za świetne masaże i prądy selektywne. Paniom dietetyczkom dzięki za wspaniałe wykłady a panom doktorom za dobrą opiekę lekarską. Panuje tu miła i pogodna atmosfera, pełna życzliwości! Życzę Państwu wszystkiego dobrego i siły w dalszej działalności tej pożytecznej i jedynej w swoim rodzaju oazie zdrowia i wypoczynku.

Maria Fierek z Bonn 
18.08.2017

piątek, 18, sierpień 2017

Elżbieta i Roman A.: Podziękowanie

Szanowni Państwo,
Arkadia Zdrowia Arkadia Lido w Jastrzębiej Górze pozostaje w naszej pamięci. Byliśmy tylko tydzień, ale było WSPANIALE !!! Jesteśmy pod wrażeniem miłych ludzi, profesjonalnej opieki ( pod każdym względem), bardzo smacznego jedzenia, które staramy się powtorzyć w domu, ale jakoś u Państwa było smaczniej. Słowa uznania dla Państwa kuchni. To nie banał, ale rzetelna prawda, DZIEKUJEMY WIELOKROTNIE !  Prądy selektywne pomogły i czujemy się lepiej, a byliśmy sceptyczni. Jednym słowem warto było do Państwa przyjechać.  Mamy nadzieję, że uda sią nam przyjechać w następnym roku, ale na dlużej--  najmniej dwa tygodnie.  Prosimy o przekazanie podziękowania wszystkim, całemu personelowi za uśmiech, życzliwość i ludzką dobroć, bo tak to nazywamy .    Konsultacja u dr. Kani była trafiona i jest początkiem drogi, ktorą należy dalej rzetelnie kontynuować.  Serdecznie dziękujemy. Wskazania od pani dietetyk Karoliny pozwolą dalej kontynuować sposób żywienia według zasad dr. Kwaśniewskiego. A najważniejsze, TO WSZYSTKO SKUTKUJE. Zakupy w sklepach trwają dlużej ( czytamy skład skł/na 100g), ale się opłaca, bo najcenniejsze to co mamy to właśnie ZDROWIE, a w tym Państwo nam pomogli. Mamy nadzieję, że "nauka nie pójdzie w las". Słowa uznania -jesteście wspaniali ARKADIA Lido w Jastrzebiej Gorze.   Hura, hura i tak trzymać.!   Kaszebsci strony so najpieknijsi z wszytcich stron., a Derdowskiego ulica piekno,bo tam Arkadia Lido na ni stoi i ludziska rzetelne , przyzwoite pracujo i  mieszkajo. Po Kaszebsci-  Szczesc WOM BOZE.
 
Jesteśmy pod wrażeniem i zapisujemy Państwa w naszej pamięci. Warto było i serdecznie dziękujemy.
 
Z wyrazami podziękowania
i do uzdrzeni -
 
Elzbieta i Roman A.
( pobyt od. 18 do 25.06.2016)
 

czwartek, 30, czerwiec 2016

Basia z Holandii

Przebywałam w Arkadii Lido na turnusie od 06 do 20.05.2016. Mam tylko jedno słowo na określenie mojego pobytu: WSPANIALE! Byłam tu po raz trzeci i póki czas pozwoli będę tu przyjeżdżała każdego roku w maju. Po raz pierwszy w tym roku skorzystałam z fachowych masaży wykonywanych przez pana rehabilitanta Stanisława. I znowu oświecenie: masaże należy brać seryjnie, 5 - 10 zabiegów pod rząd. W czasie masażu mogłam pytać o sprawy związane z moimi bólami tu i tam. Na wszystkie pytania uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Wyjeżdżam bardzo zadowolona. Dziękuję pani Ewo i panie Jurku!
P. S. Była też okazja do pogrania w mojego ukochanego brydża. Świat po tym turnusie jest jeszcze piękniejszy.
Basia von Zwieten z Holandii

sobota, 28, maj 2016

Elżbieta i Adam W.

Dziękuję bardzo Pani Ewuni-pierwszej osobie, z którą nawiązałam kontakt telefoniczny. Kilka razy przesuwałam termin, bo musiałam też być starościną na naszych Dożynkach Gminnych w Drezdenku. Sprawdziłam i doświadczyłam diety optymalnej i prądów selektywnych. Najważniejszym moim sukcesem jest to, że przyjechał razem ze mną mój mąż Adam, który nie wierzył w nic co czytałam na stronie Jerzego Zięby www.ukryteterapie.pl 

Dzięki Jerzemu Ziębie dowiedziałam się o doktorze Janie Kwaśniewskim i jego odkryciu diety optymalnej. Znalazłam w internecie Arkadię Lido i teraz jestem bardzo zadowolona z pobytu. Zaraziłam tą wiedzą rodzinę i klientów mojego sklepu spożywczo-przemysłowego, gdzie teraz widzę że 80% produktów, które sprzedawałam jest szkodliwych. Jestem wdzięczna Pani Ewuni i Panu Jurkowi za to, że mogłam być gościem-uczniem w ich Perle Życia Arkadii
Szczęścia, Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności 
życzą Elżbieta i Adam W. z Bagniewa woj. lubuskie
Do zobaczenia!!

poniedziałek, 21, wrzesień 2015

Irena i Kazimierz B.

Drodzy Państwo Ewo i Jerzy,

pragniemy najserdeczniej podziękować za udany pobyt w Arkadii Lido: za wspaniałą, serdeczną atmosferę, cierpliwość, życzliwość i wyrozumiałość dla nas. Chcemy podziękować całemu personelowi za wspaniałe porady i zabiegi oraz za najlepszą kuchnię - posiłki to raj dla podniebienia. Cieszymy się z możliwości poznania nowych ludzi, z którymi mogliśmy podzielić się doświadczeniami. Mieliśmy bardzo ładną pogodę i żałujemy, że przyjechaliśmy tylko na jeden tydzień. Jeden tydzień to zbyt krótki okres pobytu, mimo wszystko otrzymaliśmy dobrego ''KOPA'' do życia. Potwierdza się, że warto tu wracać. Tak trzymać!
Życzymy Państwu i personelowi dużo zdrowia i sił, wszelkiej życzliwości na każdego dnia. Miło jest spotykać te same twarze, życzliwe i uśmiechnięte. Bardzo dziękujemy za ten ciągły uśmiech i ciepło wewnętrzne, które dajecie.
Z wyrazami szacunku
Irena i Kazimierz B.  z Zielonej Góry

sobota, 05, wrzesień 2015

Grażyna Stasiulis

Szanowni Państwo,

dziękuję serdecznie za gościnność, profesjonalizm i dbanie o najwyższą jakość
ośrodka Arkadia Lido propagującego dietę optymalną dr. Jana Kwaśniewskiego.
Jako nowicjusz diety optymalnej nauczyłam się bardzo dużo dzięki wykładom lekarzy i wykwalifikowanych Pań dietetyczek. Atmosfera stworzona przez Państwa gospodarzy jest niepowtarzalna. Pobyt w Arkadii lido pozostanie w mojej pamięci aż do następnej wizyty. Na dodatek magiczny dar rąk Pana Stasia uwolnił mnie od zestresowanych mięśni. Wyjeżdżam z tego ośrodka zadowolona, pełna energi do powrotu do mojej pracy zawodowej. Jeszcze raz dziękuję.
Grażyna Stasiulis z Miami

sobota, 30, maj 2015

Elżbieta i Bolesław M.

Jesteśmy na żywieniu optymalnym od 15-tu lat - po raz pierwszy w Arkadii Lido.

Dziękujemy Pani Ewie i Panu Jurkowi: 
za serdeczną i miłą atmosferę,
za konstruktywne konsultacje u Pana dr. Pali,
za ciekawe spotkania z dietetykiem Panią Karoliną,
za smaczne i bardzo urozmaicone posiłki optymalne,
za wspaniały, grzeczny i uprzejmy personel.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do Państwa wrócimy.
Pozdrawiamy
Elżbieta i Bolesław M. z Gdynii

sobota, 30, maj 2015

Aneta i Tomasz Graf
www.dlaczegokolagen.pl

Jesteśmy raczkujący optymalni, pierwszy raz w Arkadii Lido w Jastrzębiej Górze. Ośrodek klimatyczny z czarującymi właściecielami - pasjonatami. Czas przemknął błyskawicznie. Polecamy wszystkim poranną gimnastykę na plaży z Panem Stanisławem Medyckim, wspaniałe posiłki optymalne, prądy selektywne i wykłady Pani Karoliny. Kuracjusze przesympatyczni. Pani Ewo, Panie Jerzy gratulujemy zespołu i powrócimy wierni jak ''Czterej Pancerni'':-)

Aneta i Tomasz Graf
www.dlaczegokolagen.pl  

sobota, 25, kwiecień 2015

Ewa i Wojciech W.

Witam, nasz pobyt w Arkadii Lido był krótki, z uwagi na sytuację rodzinną, nie mogliśmy być dłużej niż tydzień. Ale ten tydzień na przełomie czerwca i lipca 2014 czegoś nas nauczył. Przyjechałam z mężem 66 lat i astma, z  wnuczkiem 14 lat ADHD, ja sama 65 lat z nadciśnieniem- wszyscy z nadwagą, jeszcze nie chorobliwą, ale już z zadatkiem na inne choroby. Żywieniem optymalnym zainteresowałam się za pośrednictwem  internetu. Starałam przenieść na swój grunt zasady, które wydawały się proste, czyli wyeliminowałam pieczywo pszenne, makarony, kasze, poza jaglaną i gryczaną, jaglaną dopiero zaczęłam wprowadzać do swojej kuchni, ryż, cukier, bo już wcześniej słodziłam ksylitolem. Mąż nie poddawał się moim rygorom, ja sama nie zauważyłam żadnych zmian w swoim organizmie. Kupiłam przez internet książkę dr Jana Kwaśniewskiego i Marka Chylińskiego „Dieta optymalna”, potem następną „Tłuste życie” i w końcu „Książkę kucharską”.  A więc  miałam już dobre podstawy teoretyczne, zaprenumerowałam Miesięcznik Optymalni. Zaczęłam śledzić w internecie wszystko związane z tematem żywienia optymalnego. Nie potrafiłam zbilansować  diety optymalnie i mimo stosowania zasad tego żywienia, nie widziałam na sobie spodziewanych efektów. Uważałam, że wyjazd do Arkadii jest konieczny, bo tam pokażą mi właściwy sposób odżywiania i udzielą innych porad, poza tym prądy selektywne, o których czytałam, a sama będąc  elektrykiem rozumiałam to. Minęły trzy miesiące od powrotu z Arkadii Lido, a więc już mogę, ten czas podsumować. Schudłam 6 kg, tabletki na nadciśnienie odstawiłam wcześniej. Mąż schudł 9 kg, ale najważniejsze, zrozumiał zasady tego odżywiania i teraz sam je propaguje wśród znajomych i rodziny. Na pewno rozdałam kilkanaście książek Pana Doktora Jana Kwaśniewskiego. Na własnej osobie pokazałam koleżankom, ze to działa!!!  Bardzo dziękuję Państwu Kasprzakom za stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery w Arkadii Lido. Ta sympatia udziela się przyjeżdżającym tam ludziom, mają coś wspólnego, to jak wyznawcy tej samej religii, łączy ich żywienie optymalne. Pamiętamy cenne porady dr. Wojciecha Kanii, świetne przepisy Pani dietetyk Agnieszki, kuchnię Pana Michała, prądy selektywne dozowane przez miłe Panie i masaże Pana Stasia. Muszę tu wspomnieć nieocenionego Pana Stanisława seniora i jego „dziewczynki”, czyli pijawki. Na taki seans oczyszczający  wątrobę i trzustkę zdecydowaliśmy się oboje z mężem. Co ciekawe, nasz wnuczek buntował się, ale jadł to co my i pił bez cukru. Wszystkim bardzo dziękujemy, serdecznie pozdrawiamy i na pewno wrócimy do Arkadii Lido.

 

Ewa i Wojciech W.

 

czwartek, 25, wrzesień 2014

 

Powered by Phoca Guestbook